Alfaparf Milano Šampon pro kudrnaté a vlnité vlasy Semi di Lino Curl (Enhancing Shampoo) 1000 ml

529 

Alfaparf Milano Šampon pro kudrnaté a vlnité vlasy Semi di Lino Curl (Enhancing Shampoo) 1000 ml od výrobce Alfaparf Milano – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Alfaparf Milano Šampon pro kudrnaté a vlnité vlasy Semi di Lino Curl (Enhancing Shampoo) 1000 ml levně za 529 Kč.

Katalogové číslo: 8022297111285 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Alfaparf Milano Šampon pro kudrnaté a vlnité vlasy Semi di Lino Curl (Enhancing Shampoo) 1000 ml od našeho výrobce Alfaparf Milano – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny.

Šampon Alfaparf Semi Di Lino Curls je určen pro péči o kudrnaté a vlnité vlasy. Poskytuje intenzivní, ale jemnou péči a navíc zlepšuje strukturu vlasů. Má hydratační a vyživující účinky a zabraňuje krepatění vlasů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Alfaparf Milano
  • EAN: 8022297111285
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”1000 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy vlnité a trvalené, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”}}.  . . . . . . . . .
Alfaparf Milano Šampon pro kudrnaté a vlnité vlasy Semi di Lino Curl (Enhancing Shampoo) 250 ml
Alfaparf Milano Šampon pro kudrnaté a vlnité vlasy Semi di Lino Curl (Enhancing Shampoo) 1000 ml
529