Alfaparf Milano Maska pro kudrnaté a vlnité vlasy Alfa Semo di Lino Curl (Enhancing Mask) 200 ml

323 

Alfaparf Milano Maska pro kudrnaté a vlnité vlasy Alfa Semo di Lino Curl (Enhancing Mask) 200 ml od značky s dobrým jménem Alfaparf Milano , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Alfaparf Milano Maska pro kudrnaté a vlnité vlasy Alfa Semo di Lino Curl (Enhancing Mask) 200 ml k sehnání zrovna v akci za 323 Kč.

Katalogové číslo: 8022297111339 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alfaparf Milano Maska pro kudrnaté a vlnité vlasy Alfa Semo di Lino Curl (Enhancing Mask) 200 ml od známého dodavatele Alfaparf Milano je právě nyní na našich stránkách v akci. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Intenzivní a výživná maska na vlasy pečuje o vlnité a kudrnaté vlasy, kterým poskytuje pevnost, pružnost a hydrataci. Maska na vlasy s veganským složením zbavuje vlasy krepatění a dělá je jemné a lehké.

 

Informace o produktu

  • Značka: Alfaparf Milano
  • EAN: 8022297111339
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy vlnité a trvalené, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Alfaparf Milano Maska pro kudrnaté a vlnité vlasy Alfa Semo di Lino Curl (Enhancing Mask) 500 ml
Alfaparf Milano Maska pro kudrnaté a vlnité vlasy Alfa Semo di Lino Curl (Enhancing Mask) 200 ml
323