Alfaparf Milano Kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy Semo Di Lino Curl (Enhancing Conditioner) 1000 ml

524 

Alfaparf Milano Kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy Semo Di Lino Curl (Enhancing Conditioner) 1000 ml od této spolehlivé značky Alfaparf Milano je u nás za výhodnou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Alfaparf Milano Kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy Semo Di Lino Curl (Enhancing Conditioner) 1000 ml , produkt koupíte ted u nás za 524 Kč.

Katalogové číslo: 8022297111308 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alfaparf Milano Kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy Semo Di Lino Curl (Enhancing Conditioner) 1000 ml od dodavatele s dobrým jménem Alfaparf Milano je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

Kondicionér Alfaparf Semi Di Lino Curls je určen pro péči o kudrnaté a vlnité vlasy. Nejenže zvýrazňuje zvlnění vlasů, ale také jim dodává texturu a hydrataci pro ochranu pramenů před vysycháním. Kondicionér je vhodný pro časté používání. Má veganské složení.

 

Informace o produktu

  • Značka: Alfaparf Milano
  • EAN: 8022297111308
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”1000 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy vlnité a trvalené, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
Alfaparf Milano Kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy Semo Di Lino Curl (Enhancing Conditioner) 200 ml
Alfaparf Milano Kondicionér pro kudrnaté a vlnité vlasy Semo Di Lino Curl (Enhancing Conditioner) 1000 ml
524