Alcina Stylingový sprej na vlasy Natural (Styling Spray) 200 ml

169 

Alcina Stylingový sprej na vlasy Natural (Styling Spray) 200 ml od našeho předního výrobce Alcina je k dostání výhodně. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Alcina Stylingový sprej na vlasy Natural (Styling Spray) 200 ml zrovna teď v akci za 169 Kč.

Katalogové číslo: 4008666144195 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alcina Stylingový sprej na vlasy Natural (Styling Spray) 200 ml od známé kvalitní značky Alcina – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Stylingový sprej na vlasy Natural je určen pro všechny typy vlasů. Pomocí tohoto spreje docílíte dlouhodobého zpevnění a maximální pružnosti účesu. Má jemnou, květinovou vůni a je vhodný i pro kreativní účesy. Neslepuje vlasy a snadno se vyčesává.

 

Informace o produktu

  • Značka: Alcina
  • EAN: 4008666144195
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy jemné, vlasy mastné, vlasy normální, vlasy poškozené, vlasy suché, vlasy vlnité a trvalené, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Spreje, mlhy, Laky”}}.  . . . . . . . . .
Alcina Stylingový sprej na vlasy Natural (Styling Spray) 200 ml
Alcina Stylingový sprej na vlasy Natural (Styling Spray) 200 ml
169