Alcina Šampon pro chemicky namáhané vlasy AC Plex (Shampoo) 500 ml

512 

Alcina Šampon pro chemicky namáhané vlasy AC Plex (Shampoo) 500 ml od této spolehlivé značky Alcina je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Alcina Šampon pro chemicky namáhané vlasy AC Plex (Shampoo) 500 ml levně za 512 Kč.

Katalogové číslo: 4008666174079 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Alcina Šampon pro chemicky namáhané vlasy AC Plex (Shampoo) 500 ml od předního výrobce Alcina je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Šampon pečuje o poškozené, barvené, zesvětlené či trvalené vlasy. Znatelně je zpevňuje a posiluje jejich strukturu a zanechává je odolnější, pružnější a lesklejší. Jeho jemná konzistence umožňuje každodenní použití.

 

Informace o produktu

  • Značka: Alcina
  • EAN: 4008666174079
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”500 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy poškozené, vlasy suché, vlasy vlnité a trvalené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”}}.  . . . . . . . . .
Alcina Šampon pro chemicky namáhané vlasy AC Plex (Shampoo) 500 ml
Alcina Šampon pro chemicky namáhané vlasy AC Plex (Shampoo) 500 ml
512