Alcina Šampon pro chemicky namáhané vlasy AC Plex (Shampoo) 200 ml

347 

Alcina Šampon pro chemicky namáhané vlasy AC Plex (Shampoo) 200 ml od společnosti se zárukou kvality Alcina je k dostání výhodně. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Alcina Šampon pro chemicky namáhané vlasy AC Plex (Shampoo) 200 ml , zboží pořídíte ted u nás za 347 Kč.

Katalogové číslo: 4008666174062 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Alcina Šampon pro chemicky namáhané vlasy AC Plex (Shampoo) 200 ml od výrobce Alcina je k dostání výhodně. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Šampon pečuje o poškozené, barvené, zesvětlené či trvalené vlasy. Znatelně je zpevňuje a posiluje jejich strukturu a zanechává je odolnější, pružnější a lesklejší. Jeho jemná konzistence umožňuje každodenní použití.

 

Informace o produktu

  • Značka: Alcina
  • EAN: 4008666174062
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy poškozené, vlasy suché, vlasy vlnité a trvalené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”}}.  . . . . . . . . .
Alcina Šampon pro chemicky namáhané vlasy AC Plex (Shampoo) 500 ml
Alcina Šampon pro chemicky namáhané vlasy AC Plex (Shampoo) 200 ml
347