Alcina Regenerační kúra pro barvené a poškozené vlasy (Cure) 500 ml

939 

Alcina Regenerační kúra pro barvené a poškozené vlasy (Cure) 500 ml od našeho předního výrobce Alcina je právě teď za super cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Alcina Regenerační kúra pro barvené a poškozené vlasy (Cure) 500 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 939 Kč.

Katalogové číslo: 4008666140098 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alcina Regenerační kúra pro barvené a poškozené vlasy (Cure) 500 ml od známé kvalitní značky Alcina je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Hydratační receptura intenzivně regeneruje suché a porézní vlasy. Kúra dodává lesk, usnadňuje rozčesávání a chrání namáhané vlasy před negativními vlivy prostředí. Vlasy získají sametově hladký a lesklý povrch.

 

Informace o produktu

  • Značka: Alcina
  • EAN: 4008666140098
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”500 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy poškozené, vlasy suché”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Regenerační, Pro snadné rozčesávání”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”}}.  . . . . . . . . .
Alcina Regenerační kúra pro barvené a poškozené vlasy (Cure) 500 ml
Alcina Regenerační kúra pro barvené a poškozené vlasy (Cure) 500 ml
939