Alcina Pěnové tužidlo Extra Strong (Modeling Mousse) 300 ml

352 

Alcina Pěnové tužidlo Extra Strong (Modeling Mousse) 300 ml od dodavatele s dobrým jménem Alcina je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Alcina Pěnové tužidlo Extra Strong (Modeling Mousse) 300 ml nyní za 352 Kč.

Katalogové číslo: 4008666106193 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alcina Pěnové tužidlo Extra Strong (Modeling Mousse) 300 ml od značky Alcina lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Pěnové tužidlo Extra Strong je určeno pro všechny typy vlasů, kterým nabízí extra silné zpevnění. Je především vhodné pro vytvoření kreativních foukaných účesů a pro fixaci vlnitých vlasů. Dodává vlasům lesk, objem, elasticitu a silné zpevnění.

 

Informace o produktu

  • Značka: Alcina
  • EAN: 4008666106193
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”300 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy jemné, vlasy mastné, vlasy normální, vlasy suché, vlasy vlnité a trvalené, vlasy krepaté, silné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro objem”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Pěnový”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Tužidla”}}.  . . . . . . . . .
Alcina Pěnové tužidlo Extra Strong (Modeling Mousse) 300 ml
Alcina Pěnové tužidlo Extra Strong (Modeling Mousse) 300 ml
352