Alcina Matující vosk na vlasy For Men (Matt-Wax) 75 ml

276 

Alcina Matující vosk na vlasy For Men (Matt-Wax) 75 ml od této skvělé značky Alcina , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Alcina Matující vosk na vlasy For Men (Matt-Wax) 75 ml za výhodnou cenu 276 Kč.

Katalogové číslo: 4008666106322 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alcina Matující vosk na vlasy For Men (Matt-Wax) 75 ml od společnosti s výborným jménem Alcina . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Matující vosk na vlasy For Men dodá vašemu účesu flexibilní zpevnění a sametově matný finiš. Vosk je vhodný i ke zdůraznění některých partií účesu, vytváří přirozený účes a nezanechává mokrý vzhled. Je také vhodný pro muže, kteří chtějí vlasy v průběhu dne přestylovat.

 

Informace o produktu

  • Značka: Alcina
  • EAN: 4008666106322
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy jemné, vlasy mastné, vlasy normální, vlasy suché, vlasy vlnité a trvalené, vlasy krepaté, silné”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Matující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Vosky”}}.  . . . . . . . . .
Alcina Matující vosk na vlasy For Men (Matt-Wax) 75 ml
Alcina Matující vosk na vlasy For Men (Matt-Wax) 75 ml
276