Affinage System Blonde Anti-Yellow Conditioner 275ml – Kondicionér proti žlutým odleskům

528 

Affinage System Blonde Anti-Yellow Conditioner 275ml – Kondicionér proti žlutým odleskům od spolehlivé značky Affinage je u nás za výhodnou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Affinage System Blonde Anti-Yellow Conditioner 275ml – Kondicionér proti žlutým odleskům – zboží máme ted u nás za 528 Kč.

Katalogové číslo: 5055786231709 Kategorie: , Štítek:

Popis

Affinage System Blonde Anti-Yellow Conditioner 275ml – Kondicionér proti žlutým odleskům od našeho známého výrobce Affinage je k dostátní teď u nás za super cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Řada Cool Blond je určená k neutralizaci žlutých odlesků na blond, šedých nebo bílých vlasech. Vyživující kondicionér je doplněn o fialové barvicí pigmeny a speciální kationtové složky, díky kterým zůstane vlas hydratovaný, rozjasněný, zářivě lesklý, hebký, silný a pružný. Obsahuje UV filtr. Použití: Aplikujte na umyté vlasy, nechejte působit 10 minut a poté důkladně opláchněte. Pro podporu účinku je doporučeno využití šamponu ze stejné řady Cool Blond. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786231709
  • Další vlastnosti: Objem 275 ml. Typ vlasů Blond vlasy.  . . . . . . . . .
Affinage System Blonde Anti-Yellow Conditioner 275ml - Kondicionér proti žlutým odleskům
Affinage System Blonde Anti-Yellow Conditioner 275ml – Kondicionér proti žlutým odleskům
528