Affinage Re-Energise Conditioner 1000ml – Oživující kondicionér po barvě, melíru, trvalé

662 

Affinage Re-Energise Conditioner 1000ml – Oživující kondicionér po barvě, melíru, trvalé od této značky Affinage je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Affinage Re-Energise Conditioner 1000ml – Oživující kondicionér po barvě, melíru, trvalé v akci za cenu 662 Kč.

Katalogové číslo: 5055786201276 Kategorie: , Štítek:

Popis

Affinage Re-Energise Conditioner 1000ml – Oživující kondicionér po barvě, melíru, trvalé od této skvělé značky Affinage je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Kondicionér poskytne první pomoc vlasům barveným, melírovaným a po trvalé. Složení napomáhá oživení a posilnění chemicky namáhaných a křehkých vlasů, dodá jim potřebnou dávku proteinů a vitamínu B5. Obsahuje rovněž UV filtry a speciální formuli, která zajistí ochranu barvy. Vlasy zůstanou posilněné, vyživené a s jedinečným objemem a leskem. Použití: Pro posílení výsledku nejdříve umyjte vlasy Re-Energiser šamponem a následně použijte Re-Energiser balzám. Naneste na lehce ručníkem vysušený vlas a nechejte 3 minuty působit. Důkladně opláchněte. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786201276
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Barvený vlas.  . . . . . . . . .
Affinage Re-Energise Conditioner 1000ml - Oživující kondicionér po barvě
Affinage Re-Energise Conditioner 1000ml – Oživující kondicionér po barvě, melíru, trvalé
662