Affinage Mode Work It 300ml – Flexibilní lak

355 

Affinage Mode Work It 300ml – Flexibilní lak od našeho předního výrobce Affinage je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupujte bezpečně online. Affinage Mode Work It 300ml – Flexibilní lak za super cenu 355 Kč.

Katalogové číslo: 5055786226583 Kategorie: , Štítek:

Popis

Affinage Mode Work It 300ml – Flexibilní lak od společnosti s výborným jménem Affinage je právě teď za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Rychle schnoucí lak na vlasy s flexibilní fixací, který můžete navrstvit, nezanechává stopy a lze jej snadno vyčesat, dokonale drží tvar účesu. Affinage Mode Work-It obsahuje vitamín B5 a UV filtry, které chrání vlasy, dodávají fixaci a lesk, vlas ošetřuje a chrání před vlhkostí. Stupeň fixace: 3 Stupeň lesku: 3 Použití: Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti cca 25-30. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786226583
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Affinage Mode.  . . . . . . . . .
Affinage Mode Work It 300ml - Flexibilní lak
Affinage Mode Work It 300ml – Flexibilní lak
355