Affinage Mode Smoothie 250ml – Termoochranný uhlazující krém s leskem

510 

Affinage Mode Smoothie 250ml – Termoochranný uhlazující krém s leskem od této značky Affinage lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Affinage Mode Smoothie 250ml – Termoochranný uhlazující krém s leskem – nyní můžete mít za 510 Kč.

Katalogové číslo: 5055786228181 Kategorie: , Štítek:

Popis

Affinage Mode Smoothie 250ml – Termoochranný uhlazující krém s leskem od našeho známého výrobce Affinage je k dostátní teď u nás za super cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Stylingový produkt s ochranou proti vlhkosti a následnému krepatění vlasů. Obsahuje zároveň složky pro ochranu vlasů před tepelnou úpravou. Nepoddajné vlasy umí dokonale zkrotit a vyhladit, zanechává je jemné, napomáhá ucelení roztřepených konečků. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786228181
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Styling Pro lesk vlasů. Řada Affinage Mode.  . . . . . . . . .
Affinage Mode Smoothie 250ml - Termoochranný uhlazující krém s leskem
Affinage Mode Smoothie 250ml – Termoochranný uhlazující krém s leskem
510