Affinage Mode Salt Spray 250ml – Slaný sprej na objem

374 

Affinage Mode Salt Spray 250ml – Slaný sprej na objem od značky s dlouholetou historií Affinage je k dispizici za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Affinage Mode Salt Spray 250ml – Slaný sprej na objem , produkt koupíte ted u nás za 374 Kč.

Katalogové číslo: 5055786231099 Kategorie: , Štítek:

Popis

Affinage Mode Salt Spray 250ml – Slaný sprej na objem od spolehlivé značky Affinage je nyní k dostání výhodně za super cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Stylingový sprej vytváří ležérně rozcuchané, texturované účesy s matným efektem. Zároveň umí dodat pružnost a objem a přirozeně zvětšuje vlny. To vše bez zanechání nepříjemného lepivého pocitu. Stupeň fixace: 3 Stupeň lesku: 2 AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786231099
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Styling Pro definici vln. Řada Affinage Mode.  . . . . . . . . .
Affinage Mode Salt Spray 250ml - Slaný sprej na objem
Affinage Mode Salt Spray 250ml – Slaný sprej na objem
374