Affinage Mode Push up wax 75ml – Vosk s leskem

355 

Affinage Mode Push up wax 75ml – Vosk s leskem od skvělé a známé značky Affinage , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého. Affinage Mode Push up wax 75ml – Vosk s leskem zrovna teď v akci za 355 Kč.

Katalogové číslo: 5055786231075 Kategorie: , Štítek:

Popis

Affinage Mode Push up wax 75ml – Vosk s leskem od našeho výrobce Affinage . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Přípravek určený pro finální styling účesu, zajistí velmi silnou fixaci, lesk a celodenní flexibilitu. Napomáhá vytvořit hladké, ale i bláznivé a rozcuchané kreace. Stupeň fixace: 5 Stupeň lesku: 4 AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786231075
  • Další vlastnosti: Objem 75 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Affinage Mode.  . . . . . . . . .
Affinage Mode Push up wax 75ml - Vosk s leskem
Affinage Mode Push up wax 75ml – Vosk s leskem
355