Affinage Mode Miracle Water 250ml – Kondicionér na uhlazení a lesk

737 

Affinage Mode Miracle Water 250ml – Kondicionér na uhlazení a lesk od této značky Affinage lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Affinage Mode Miracle Water 250ml – Kondicionér na uhlazení a lesk aktuálně v akci od 737 Kč.

Katalogové číslo: 5055786235349 Kategorie: , Štítek:

Popis

Affinage Mode Miracle Water 250ml – Kondicionér na uhlazení a lesk od výrobce Affinage je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Zázrak pro vaše vlasy v 9 vteřinách. Takto by se krátce dal popsat mimořádně účinný kondicionér z dílny značky Affinage. Díky speciální Lamellar Technology proniká do struktury vlasu a zajistí jeho okamžitou obnovu, navrací mu ztracený lesk, kondici, zabraňuje krepatění, chrání před působením volných radikálů a podporuje snadnější rozčesávání. Vlasy zůstávají hedvábně jemné, zářivé a plné síly a přirozeného objemu. Přípravek obsahuje vysoce hydratační recepturu s obsahem kyseliny hyaluronové. Vhodný je pro všechny typy vlasů. Použití: Vlasy nejprve umyjte obvyklým způsobem, nejlépe za použití bezsulfátového šamponu, poté vysušte ručníkem a aplikujte přípravek do délek a konečků. Po několika minutách důkladně opláchněte vodou. Doporučení: Miracle Water nefunguje jako náhražka běžného kondicionéru, je tedy vhodné jej používat pouze v případě, kdy vlasy potřebují dodat vzpruhu a oživit. Doporučené použití je jednou až dvakrát týdně v závislosti na frekvenci mytí vlasů. Pozor: Při kontaktu s vodou může dojít k mírnému zahřívání. Není vhodné používat Miracle Water ihned po barvení vlasů. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónování a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786235349
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Affinage Mode.  . . . . . . . . .
Affinage Mode Miracle Water 250ml - Kondicionér na uhlazení a lesk
Affinage Mode Miracle Water 250ml – Kondicionér na uhlazení a lesk
737