Affinage Kitoko Arte Ultimate Finish Hairspray 300ml – Extra silný lak proti vlhkosti

374 

Affinage Kitoko Arte Ultimate Finish Hairspray 300ml – Extra silný lak proti vlhkosti s pečetí kvality od Affinage je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Affinage Kitoko Arte Ultimate Finish Hairspray 300ml – Extra silný lak proti vlhkosti , produkt nakoupíte ted u nás za 374 Kč.

Katalogové číslo: 5055786203423 Kategorie: , Štítek:

Popis

Affinage Kitoko Arte Ultimate Finish Hairspray 300ml – Extra silný lak proti vlhkosti od výrobce se skvělou pověstí Affinage je k dostání za výborné peníze. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Extrémně silný lak na vlasy s obsahem vyživujícího bambuckého másla, poskytující dlouhodobou fixaci účesu a dokonalou ochranu před vlhkostí a následným krepatěním vlasů. Použití: Před použitím produkt protřepejte, následně aplikujte na suché vlasy ze vzdálenosti cca 25-30 cm. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786203423
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Affinage Kitoko Arte.  . . . . . . . . .
Affinage Kitoko Arte Ultimate Finish Hairspray 300ml - Extra silný lak proti vlhkosti
Affinage Kitoko Arte Ultimate Finish Hairspray 300ml – Extra silný lak proti vlhkosti
374