Affinage Kitoko Arte Texture Perfect Soft Clay 75ml – Tvarovací pasta

476 

Affinage Kitoko Arte Texture Perfect Soft Clay 75ml – Tvarovací pasta od výrobce se skvělou pověstí Affinage lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Affinage Kitoko Arte Texture Perfect Soft Clay 75ml – Tvarovací pasta – cena 476 Kč.

Katalogové číslo: 5055786203416 Kategorie: , Štítek:

Popis

Affinage Kitoko Arte Texture Perfect Soft Clay 75ml – Tvarovací pasta od spolehlivého výrobce Affinage je k dostátní teď u nás za super cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Špičková stylingová tvarovací pasta s pevnou, ale zároveň flexibilní fixací. Dodává účesu texturu, tvar a polomatný efekt, a to vše bez zanechání nepříjemného lepkavého pocitu. Obsahuje extrakt z afrického tulipánového stromu, bambucké maslo, zelený čaj a vitamíny A a E. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786203416
  • Další vlastnosti: Objem 75 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Affinage Kitoko Arte.  . . . . . . . . .
Affinage Kitoko Arte Texture Perfect Soft Clay 75ml - Tvarovací pasta
Affinage Kitoko Arte Texture Perfect Soft Clay 75ml – Tvarovací pasta
476