Affinage Froth Mousse – silně fixační pěna na vlasy 300ml

355 

Affinage Froth Mousse – silně fixační pěna na vlasy 300ml od této skvělé značky Affinage je momentálně ve výhodné akci. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Affinage Froth Mousse – silně fixační pěna na vlasy 300ml , zboží pořídíte ted u nás za 355 Kč.

Katalogové číslo: 5055786201436 Kategorie: , Štítek:

Popis

Affinage Froth Mousse – silně fixační pěna na vlasy 300ml od skvělého výrobce Affinage , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

S pomocí vlasové pěny je možné vytvořit perfektně držící účes. Obsahuje ceramidy a výtažky ze slunečnice, které dokonale ochrání vlasy při fénování, zároveň hydratují a udržují ve vlasech proteiny. Díky speciální formuli zajistí ochranu barvy. Vhodná pro všechny typy vlasů. Použití: Aplikujte přiměřené množství do vlhkých vlasů, vyfénujte, případně nechejte vlasy volně uschnout. AFFINAGE V roce 1996 společnost International Hair Cosmetics Ltd. UK vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku péče o vlasy AFFINAGE. Značka AFFINAGE, která vznikla jako řada trvalých barev vlasů, rychle rostla a zahrnovala tónovaní a módní barvy, speciální světelné systémy, melíry, šampony, kondicionéry a stylingové výrobky, které byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem. Dnes je AFFINAGE prodávána po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a v Americe. Značku AFFINAGE prodává skupina společností International Hair Cosmetics Ltd. ve Velké Británii.

 

Informace o produktu

  • Značka: Affinage
  • EAN: 5055786201436
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Affinage Froth Mousse - silně fixační pěna na vlasy 300ml
Affinage Froth Mousse – silně fixační pěna na vlasy 300ml
355